O nas

Od 5 lat zapewniamy bezpieczny i tani hosting

Firma Janex-Net powstała w 2009 roku, dostarczając internet światłowodowy/bezprzewodowy oraz konta hostingowe. Zaufanie naszych klientów oraz doświadczenie w zakresie usług hostingowych opartych o centra danych zaowocowały w 2012 roku uruchomieniem własnej serwerowni w siedzibie naszej firmy.

W związku z licznymi pytaniami odnośnie komercyjnej sprzedaży hostingu, certyfikatów SSL oraz domen stworzyliśmy markę InnyHosting.pl tanich i stabilnych usług hostingowych.

Janex-Net Data Center posiada niezależną infrastrukturę serwerową gwarantującą bezpieczeństwo i najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Konsekwentnie rozbudowujemy nasze centrum danych co pozwala nieustannie rozszerzać zakres oferty i przewidywać dynamiczne wymagania rynku.

Obsługiwanych domen

1,725

Zadowolonych klientów

721

Obsługiwanych kont pocztowych

2,658

Obsługiwanych baz danych

1,156

Nasza historia

Napisali o nas

Wybrałam tani hosting w firme która oferuje dobre ceny jednak jak się okazało na kontakt musiałam czekać prawie dwie doby! Nie mogłam sobie pozwolić na tak długi czas odpowiedzi, dlatego postanowiłam poszukać innej firmy hostingowej. Znalazłam innyhosting.pl i co sie okazało, nie dość , że maja najniższe ceny to jeszcze świetny kontakt online. Serdecznie POLECAM :)

Anna Soforek, Salon Fryzjerski

Szukałem dobrego, stabilnego hostingu w przystępnej cenie. Zamówiłem hosting i domenę w jednej z największych firm hostingowych w Polsce. Po roku następna faktura przyszła na kwotę ponad 500 zł! Postanowiłem coś z tym zrobić i przeniosłem swoje usługi do innyhosting.pl. Teraz moje rachunki zmniejszyły się do niecałych 105 zł na rok czyli prawie 5 razy mniej!

Marek Janecki, PPHU GAZ-SERWIS

Zawówiłem hosting w największej firmie hostingowej w Polsce. Posiadam bazę 3 000 maili i co sie okazało, mój hosting został zablokowany z powodu dużej aktywności wysyłanych wiadomości. Postanowiłem coś z tym zrobić i przeniosłem swoje usługi na innyhosting. Teraz mogę swobodnie wysyłać swoje maile płacąc rocznie tylko 25 zł :)

Dominik Smagowski, Manager w Żabka