faq

Poniżej odpowiedzi na najczęściej zadawane przez naszych klientów pytania, dotyczące oferty hostingu stron internetowych, serwerów VPS oraz domen internetowych. Jeśli nie znalazłeś interesujących Cię zagadnień – więcej znajdziesz TU!

Aby zamówić hosting na test wystarczy postępować zgodnie z formularzem zamówienia, wybrać odpowiedni pakiet a nasi administratorzy w ciągu godziny aktywują Państwa konto testowe.

Akceptujemy szybkie płatności online (Transferuj.pl) dzięku czemu Państwa honto hostingowe zostanie aktywowane automatycznie w ciągu 5 min.

Tak. Dodatkowo w naszym panelu jest możliwość wygenerowania darmowego certyfikatu Let's Encrypt.

Po 14 dniach okresu testowego możesz bez żadnego problemu i zobowiązań zrezygnować z usługi. Wystarczy, że nie opłacisz wygenerowanej pro-formy za usługę..

Będziemy jednak wdzięczni za pozostawienie nam informacji, dlaczego zrezygnowałeś z zakupu. Może da się coś w tej sprawie zrobić.

Dla hostingu www i reseller posiadamy adresy DNS:
NS1: ns1.innyhosting.pl - 155.133.11.91
NS2: ns2.innyhosting.pl - 155.133.11.121

VPS OpenVZ – otwarta platforma wirtualizacji systemu operacyjnego dla Linuksa. Pozwala niezależnie od siebie uruchomić kilka systemów wirtualnych (VPS), używających wspólnego jądra z hipernadzorcą. Mogą to być na przykład różne dystrybucje, środowiska testowe czy serwery dzierżawione. Każde z tych środowisk wirtualnych może być zarządzane zupełnie osobno, tak jakby było fizycznym serwerem. Ograniczeniem jest brak możliwości zmiany jądra, gdyż jest ono wspólne. Systemy wirtualne posiadają osobne, wzajemnie niezależne (fizyczne albo wirtualne) pamięć operacyjną, systemy plików, użytkowników (również root) i grupy, urządzenia i zarządzanie siecią (np. adres IP, zaporę sieciową), drzewa procesów i komunikację międzyprocesową. Zarządzanie środowiskami wirtualnymi pozwala na zmiany w locie ilości dostępnej pamięci czy zasad przydziału czasu procesora. Umożliwia również hibernację całego środowiska wirtualnego do pliku dyskowego i odtworzenie go na innym serwerze OpenVZ, co pozwala na migrację na żywo między fizycznymi maszynami, postrzeganą od strony klienta jak krótkotrwały przestój, gdyż zachowywany jest nawet stan otwartych połączeń sieciowych.

W naszym panelu SolusVM jest możliwość podpięcia do 100 domen do państwa serwera VPS. Należy pamiętać aby przypisać domeny do naszych serwerów dns:
ns5.innyhosting.pl - 155.133.11.125
ns6.innyhosting.pl - 155.133.11.126

Jak w przypadku hostingu www oraz reseller, dajemy Państwu możliwość przetestowania serwerów VPS. W celu uruchomienia serwera testowego prosimy o przesłanie maila na adres biuro@innyhosting.pl w celu potwierdzenia Państwa zamówienia.

Tak. Posiadamy panel SolusVM, jest to jeden z najpopularniejszych paneli do zarządania Państwa serwerami VPS. Funkcje panelu to:
Start serwera
Restart serwera
Ponowna instalacja dystrybucji linux
Zmiana nazwy hosta
Zmiana hasła root
Zmiana RevDNS
Dostęp API
Serwer dns
Statystyki serwera

Tak można dokupić do 8 adresów IP w cenie 8 zł netto miesięcznie.

Nie ma ograniczenia ilości użytkowników. Jedyne ograniczenie to ilość rdzeni procesora, pamięci ram, jednoczesnych procesów php oraz limit operacji - IOPS .

Jak najbardziej. Przy opłacie na dłuższy okres przygotowaliśmy dla Państwa korzystne rabaty.

Jak w przypadku hostingu www jest taka możliwość. Okres testowy 14 dni.

Po wielu testach postanowiliśmy postawić na sprawdzony i szybki panel DirectAdmin.

Tak jest taka możliwość. Do wyboru jest 6 wersjii php:
PHP 5.2
PHP 5.3
PHP 5.4
PHP 5.5
PHP 5.6
PHP 7.0

Domain Name System (DNS, pol. „system nazw domenowych”) – system serwerów, protokół komunikacyjny oraz usługa obsługująca rozproszoną bazę danych adresów sieciowych. Pozwala na zamianę adresów znanych użytkownikom Internetu na adresy zrozumiałe dla urządzeń tworzących sieć komputerową.

Transfer domen polskich odbywa się bezpłatnie po podaniu kodu authinfo. Każdy rejestrator na wniosek abonenta ma obowiązek przekazać klientowi kod authinfo, wyjątkiem do tej reguły mają rejestratorzy, którzy oferują domeny za złotówkę i wydawają kody po opłacie za następny rok, jednak są to kwoty często podnad 100 zł za domeny polskie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest wydać 12 zł za rejestracje i mieć możliwość migracji domeny do rejestratora który oferuje niższe ceny. Transfer domen globalnych nie jest bezpłatny, jednak okres Państwa domen zostaje przedłużony o kolejny rok co jest dobrym rozwiązaniem dla różnic cenowych u poprzednich rejestratorów

Obecnie nie, jednak jesteśmy na etapie wdrażania takiej opcji.

Tak jest to wymóg przez naszego pośrednika

Cennik domen za rejestracje i odnowienia jest wyszczególniony na naszej stronie:
https://innyhosting.pl/domeny.html